Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

İlişkilerinizde bazı yanlış anlaşılmalar gerilimlere yol açabilir. Partneriniz ile sevgiyi konuşmak, aşkı sorgulamak ya da bunu hissetmek isteyeceğiniz hassas bir gün geneli.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Sosyal ortamlarda bulunmanız hayatınızı olumlu yönde değiştirebilir. İlişkilerinizde esneklik varsa, diğer insana saygı duyuluyor ve özgürlük tanınıyorsa ilişkiler bozulmaz. Ama diğer insanı bunaltırsan ilişki de yavaş yavaş bozulur, biter. İlişkilerinde daha esnek olmalısın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Başarı azim gerektirir, azim ise irade. Bazı hedefler başarısız olmaya da değer. Gerçek başarı başarısız olma korkusunu da yenmektir. Bugün hedeflerin odaklan ve hareket et.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Sıradan insan zamanı nasıl harcayacağını, akıllı insan ise nasıl değerlendireceğini düşünür, akıllı ol. Zaman ve sözler dikkatli kullanılmalıdır, çünkü ikisi de geri alınamaz. Bugün işlerin ile ilgili planlarını tamamla.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Hayatın her bir evresi yeni dersler içerir. Yaşadığınız sürece her zaman öğrenecek yeni şeyler vardır. Bugün çevrene karşı daha anlayışlı ve nazik olman yeni insanlar kazanman anlamına gelecek. Geleceğe yönelik yanında hep olacak insanlar olabilirler.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Son zamanlarda işiniz ve çalışma hayatınızda yaşadığınız bazı problemler yerini artık huzura bırakıyor olacak. Bu pencereden yaşama bak, o zaman acizlik kalmaz. Her problemin çözümü vardır. Bulunduğun yerden çözümü göremezsen bakış açını değiştir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

İlişkilerinize bakış açınız daha hırslı bir pencereden bakmaya yönelik olabilir. Bir anda ümitsizliğe kapılıp, kendinizi çaresiz hissedebiliriz. Bu etkiyi değiştirin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Bugün hissettiğiniz savunmasızlık duygusunun size hata yaptırmasına izin vermeyin! Konu ne olursa olsun her yaptığınız işin üzerinde bugün önemle durun. Hedeflerinizi veya amacınızı iyi anlatın.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Kendinizi fiziksel açıdan güçlü hissetmenize rağmen ufak da olsa bir performans düşüklüğü yaşıyorsanız, biran önce silkinip kendinize gelmeniz gerekiyor. Bitmesi gereken bir ilişkiyi nezaketle ve saygı içerisinde bitirebilme gayretini gösterebilmelisiniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Terfi, para ve güven duymak istediğiniz konular üzerinde önemli güzel gelişmeler yaşanabilecek. Kendinize güvenin ve ilerlemeyi tercih edin. Koşullarımızı arka planda sessizce oluşturabilirsek önümüzdeki süreçte güzel fırsatlar bizi bekliyor olabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Partnerinizle sorunlarınızı çözmek için güzel bir gün. Birlikte yeni bir sayfa açmaya hazır mısınız karar verin. Zaman kaybetmenize ve enerjinizi boşa harcamanız gereken yabancı taahhütleri dikkate almayın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Planlamalarınıza ve iç gözleminize güvenmeniz gereken bir gün. Senin için mümkün olanın sınırlarını keşfetmenin tek yolu onları aşıp imkânsıza geçmektir. İmkânsız ise henüz denenmemiş olandır ve sadece korkakların sözlüklerinde bulunan bir kelimedir.

Araç çubuğuna atla