> Astroloji | Bilgi Ufku | Genel Kültür ve Bilgi Sitesi n/rss+xml" title="Bilgi Ufku | Genel Kültür ve Bilgi Sitesi » Astroloji Yorum Beslemesi" href="https://www.bilgiufku.com/astroloji/feed" /> sheet' id='wp-pagenavi-css' href='https://www.bilgiufku.com/wp-content/plugins/wp-pagenavi/pagenavi-css.css?ver=2.7 0' type='text/css' media='all' /> ?ver=1.11.3'> href="https://www.bilgiufku.com/wp-json/oembed/1.0/embed?url=https%3A%2F%2Fwww.bilgiufku.com%2Fastroloji&format=xml" />

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Güvendiğiniz veya sevdiğiniz kişilerle uzun süreli anlaşmalar yapabilirsiniz. Ancak, maddi başlıklı detaylar dikkat gerektiriyor. Zira, dikkatsizlik durumunda arkadaşlığınız zarar görebilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Keyifli planlar, seyahatler veya tatil programları gündeme gelebilir. Kültürel, mesleki veya spritüel anlamda size katkısı olacak aktivitelere katılabileceğiniz günlerdesiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Hayata pozitif yaklaştığınız ve kendinizi iyi hissedebileceğiniz günlerdesiniz. Bazı fırsatlar ya da şanslı denilebilecek durumlarda söz konusu olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Yaratıcılığın yüksek olduğu günlerdesiniz. Yüksek hayal gücü veya romantizm sizi sanatla, müzikle ya da edebiyatla iç içe hale getirebilir. Fuarlar, sanatçılar, kitaplar ilgi alanınıza girebilir. Ortak zevklere sahip olmadığınız kişilerle gergin bir ortam söz konusu olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Yanıltıcı veya aldatıcı kişilere dikkat etmeniz gereken günlerdesiniz. Aileniz hariç diğer herkese şüpheyle yaklaşmanızda fayda var bugünlerde.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Evinizi ya da ailenizi ilgilendiren konularda keyfiniz yerinde olabilir. Abartılı ve coşkulu tavırlarınız ön plana çıkabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Günlük rutininizde bazı değişiklikler olabilir. Akıştaki değişiklikler sebebiyle başkalarından yardım almanız gerekebilir ve aradığınız yardımı da bulabilirsiniz. Maddi başlıklı konularda ya da iş hayatınızda düşünceli davranmanız durumunda olumlu karşılığını görebilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Bugünlerde olanları unutmak ya da hoşunuza gitmeyecek gelişmelerden kaçmak için farklı uğraşlar içerisine girebilirsiniz. Arkadaşlarınızla vakit geçirerek veya sosyalleşerek kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Gerçeklerden kaçmak kolay olmasa da, olası davetler veya teklifler size iyi gelebilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Ailenizle ilişkilerinizde yardımsever tavırlarınız takdir edilmenize neden olabilir. Evle ilgili uğraşlar, aile üyelerine katkılarınız ön planda. İş hayatınızda ise, fazla iyimser olmamaya veya bazı konuları hafife almamaya dikkat etmelisiniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Sosyal aktiviteler sırasında ya da sosyal ortamlarda katkılarınız ve yardımlarınızla dikkat çekebilir, çevrenizdeki kişilerle ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Birlikte iş yaptığınız ya da iş hayatınızla bağlantılı kişilerle ilişkileriniz olumlu olabilir. Aralarından bazılarına yardımlarda bulunabilirsiniz. Yaptıklarınızın maddi açıdan olumlu geri dönüşleri de söz konusu olabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Çevrenizdeki kişiler(aile veya arkadaşlar) güvenilir olduğunuz kadar neler yapmaya muktedir olduğunuzu da fark edebilirler. İstediğiniz kişiye dönüşme fırsatı bulabilirsiniz. Sosyal ilişkilerinizin kuvvetleneceği, keyifli aktivitelere açık günlerdesiniz.